Szukasz pracy? Aplikuj do nas!

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

Doradca techniczno - handlowy

Zakres obowiązków:

• Budowanie długofalowych relacji z klientami firmy
• Nawiązywanie nowych kontaktów z klientami
• Realizacja założonych planów sprzedażowych i doradztwo techniczne
• Planowanie sprzedaży oraz analiza realizacji planów w stosunku do założeń
• Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
• Monitorowanie rynku i działań konkurencji
• Raportowanie

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe -kierunki techniczne
• Doświadczenie na stanowisku handlowca/ doradcy techniczno- handlowego
• Doświadczenie handlowe w branży elektrycznej / instalatorskiej (mile widziane)
• Samodzielność i dobra organizacja pracy
• Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat. B)
• Umiejętność prowadzenia prezentacji
• Komunikatywność i znajomość technik sprzedaży
• Dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju m.in. poprzez udział w szkoleniach
• Niezbędne narzędzia pracy ( w tym samochód)
• Możliwość prowadzenia sprzedaży innowacyjnych produktów
• Przyjazną atmosferę pracy

CV prosimy wysyłać na adres : praca@inscam.pl, lub poprzez formularz

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz na poczet przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Aktualnie w naszej firmie poszukiwana jest osoba do współpracy na stanowisku instalatora w dziale technicznym.

Od kandydata oczekujemy:
- Wiedzy na temat zagadnień związanych z sieciami komputerowymi WAN, LAN, WIFI
- Uprawnień elektrycznych SEP do 1kV
- Umiejętności montażu i serwisu systemów alarmowych
- Umiejętności montażu i serwisu systemów monitoringu IP oraz CCTV
- Ogólnej wiedzy na temat protokołów komunikacyjnych RS-232, RS-485, IR, i innych

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,
- Liczne kursy i szkolenia