Każdy instalowany system alarmowy, powinien być dopasowany na miarę do danego obiektu. System alarmowy wyposażony dodatkowo w ochronę obwodową pozwala na wykrycie potencjalnego zagrożenia już podczas próby otwierania, bądź forsowania okien lub drzwi. Zwykłe czujki ruchu są w stanie wykrywać dopiero ruch po wtargnięciu złodzieja do środka, co jak wiadomo, nierzadko może być już za późno. Ochrona obwodowa może również czuwać wtedy, gdy domownicy znajdują się w domu.

Dzięki funkcjonalności inteligentnego domu można sterować różnymi niezależnymi instalacjami znajdującymi się w domu. Poprzez to znacznie podwyższa się znacznie komfort i jakość życia domowników. Jako domownik masz możliwość ustawienia czujników w taki sposób, że gdy będziesz np. wychodził z domu, wszystkie światła automatycznie zgasną, a gdy będziesz wracał światła ponownie się zapalą i uniosą rolety na oknach. Inteligentny system to też oszczędność energii. Podczas kiedy otwierasz okna, aby przewietrzyć pomieszczenie, ogrzewanie natychmiast się wyłącza. Inteligentny system ma również możliwość połączenia z systemem zraszającym ogród. Dzięki temu opuszczając dom na dłuższy czas nie musisz się martwić o kwestię związane z pielęgnacją ogrodu w czasie suszy.

Aby zainstalować system alarmowy, nie ma potrzeby przeprowadzania w domu generalnego remontu. Dzięki nowoczesnym technologiom instalacja jest możliwa drogą bezprzewodowych urządzeń stosowanych w systemach zabezpieczających – głownie dwukierunkowej, szyfrowanej komunikacji z potwierdzeniami. Urządzenia mogą pracować bez wymiany baterii przez ok 2-3 lata. Niezbędnym okazuje się możliwość informowania o zdarzeniach - np. alarmach czy usterkach, za pomocą komunikatu słownego bądź wiadomości SMS. Mając podpisaną umowę z firmą ochrony, alarm domowy może drogą cyfrową przekazywać szczegółowe informacje do centrum monitoringu. Innym bardzo wielkim atutem naszych systemów alarmowych jest imitowanie obecności domowników w domu. System ten zawiera możliwość sterowania światłem, podnoszeniem i opuszczaniem rolet, czy umiejętne dysponowanie ogrzewaniem lub klimatyzacją w domu.

Taki wielofunkcyjny system alarmowy przyniesie Ci nie tylko korzyści płynące z zapewnienia bezpieczeństwa, ale również okaże się wyjątkowo funkcjonalny i użyteczny. Wyjeżdżając na wakacje, czy inny dłuższy pobyt poza domem nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swojego mienia, gdyż w każdej chwili, za pomocą komputera czy nawet telefonu, możesz połączyć się z systemem alarmowym i być na bieżąco co dzieje się w Twoim domu.

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami żeby uzyskać więcej informacji

Kontakt
Zadzwoń teraz