Praca

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, dlatego poszukujemy ambitnych i kreatywnych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w branży zabezpieczeń elektronicznych i instalacji niskoprądowych. Oferujemy możliwość pracy w zespole najlepszych specjalistów, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie w branży.

Nasza firma oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, elastyczny czas pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego. Zapewniamy naszym pracownikom szkolenia i certyfikaty branżowe, które umożliwiają rozwijanie się w wybranej specjalizacji.

Jako firma zawsze stawiamy na wysoką jakość usług, dlatego naszym pracownikom zapewniamy odpowiednie narzędzia pracy, nowoczesny sprzęt oraz najlepsze oprogramowanie. Dzięki temu, nasi pracownicy mają zapewnione komfortowe warunki pracy i mogą realizować swoje zadania na najwyższym poziomie.

Zależy nam na dobrej atmosferze pracy, dlatego organizujemy imprezy integracyjne, wyjazdy szkoleniowe i spotkania zespołowe. Staramy się tworzyć przyjazną atmosferę, w której nasi pracownicy czują się docenieni i mogą rozwijać swoje umiejętności.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy, które regularnie publikujemy na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do przesyłania aplikacji i dołączenia do naszej dynamicznej firmy.

CV prosimy wysyłać na adres : praca@inscam.pl, Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz na poczet przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Komentarze są wyłączone.

Zadzwoń teraz